“وتوصا” از واگذاری های خود به سود رسید

“وتوصا” از واگذاری های خود به سود رسید


گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۲۲۸ میلیارد و ۹۱۱ میلیون ریال سود کسب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بورس تایمز به نقل از سنا،گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران با سرمایه ۲ هزار و ۶۵۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹را حسابرسی نشده منتشر کرد.

گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبشهت سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴ هزار و ۸۲۹ میلیارد و ۷۶۶ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۲۱ هزار و ۷۶۸ میلیارد و ۹۴۱ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۴ میلیارد و ۵۴۲ میلیون ریال به ۴ هزار و ۸۲۵ میلیارد و ۲۲۴ میلیون ریال رسید. ارزش بازار گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران نیز با افزایش ۴ هزار و ۸۰۴ میلیارد و ۸۹۵ میلیون ریال معادل ۲۶ هزار و ۵۷۳ میلیارد و ۸۳۶ میلیون ریال محاسبه شد.

وتوصا” تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۵۳ میلیارد و ۵۱۶ میلیون ریال به مبلغ ۳۸۲ میلیارد و ۴۲۷ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۲۲۸ میلیارد و ۹۱۱ میلیون ریال سود کسب کرد .

گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران طی دوره یک ماهه منتهی به اردیبهشت ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۴۲ میلیارد و ۶۷۳ میلیون ریال خریداری کرد.

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...
ارسال پیام به ما از طریق واتس‌آپ