“سیستم” ۱۲۶۵ ریال سود ساخت

“سیستم” ۱۲۶۵ ریال سود ساخت


شرکت همکاران سیستم در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم یک هزار و ۲۶۵ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۷۱۱ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۷۸ درصدی برخوردار است. همچنین نسبت به گزارش حسابرسی نشده این شرکت، تغییری مشاهده نمی‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بورس تایمز به نقل از سنا،شرکت همکاران سیستم با سرمایه یک هزار و ۲۶۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت همکاران سیستم در دوره یاد شده، مبلغ یک هزار و ۵۹۴ میلیارد و ۲۸۴ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۲۶۵ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۷۸ درصدی برخوردار است.

لازم به ذکر است در صورت مالی حسابرسی شده دوره مذکور نسبت به گزارش حسابرسی نشده این شرکت، تغییری مشاهده نمی‌شود.

“سیستم” در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۸۹۵ میلیارد و ۶۱۶ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۷۱۱ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین براساس این گزارش، شرکت همکاران سیستم در صورت های مالی تلفیقی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، سود هر سهم را با افزایش ۷۳ درصدی نسبت به سال گذشته، یک هزار و ۲۸۲ ریال و سود خالص را یک هزار و ۶۱۵ میلیارد و ۷۷۸ میلیون ریال اعلام کرده بود.

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...
ارسال پیام به ما از طریق واتس‌آپ