پشتیبانی واتساپ
ارتباط با ما از طریق واتساپ ×
سلام چه کمکی میتونم انجام بدم؟

“خراسان” ۱۳۷۴ ریال سود ساخت

“خراسان” ۱۳۷۴ ریال سود ساخت


شرکت پتروشیمی خراسان در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۳۷۴ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم یک هزار و ۱۷۷ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۱۷ درصدی برخوردار است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بورس تایمز به نقل از سناشرکت پتروشیمی خراسان با سرمایه یک هزار و ۷۸۹ میلیارد و ۹۱۲ میلیون ریال، صورت‌های مالی ۳ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت پتروشیمی خراسان در دوره یاد شده، مبلغ ۲ هزار و ۴۵۸ میلیارد و ۸۴۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۳۷۴ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۷ درصدی برخوردار است.

“خراسان” در دوره ۳ ماهه نخست سال مالی منتهی به اسفند ۹۸، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۲ هزار و ۱۰۶ میلیارد و ۴۰۶ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ یک هزار و ۱۷۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین بر اساس این گزارش، شرکت پتروشیمی خراسان در برآورد خود از نرخ فروش محصولات در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ اعلام کرده است: کاهش اندک نرخ اوره در سال ۲۰۲۰ با ریسک ورود طرح اوره لردگان و تاثیر بر قیمت صادراتی، امکان افزایش تولید کریستال ملامین هند و چین و کاهش قیمت جهانی کریستال ملامین در پی کاهش مصرف بخش صنعتی جهان به علت شیوع ویروس کرونا پیش بینی شده است.

همچنین برآورد “خراسان” از نرخ خرید مواد اولیه در دوره یاد شده، به شرح زیر است:

نرخ گاز خوراک برای شش ماهه اول سال ۱۳۹۹ با ۸ سنت و نرخ تسعیر ۱۴۵۰۰۰ ریال با ۱۰ درصد تخفیف معادل ۱۰۴۴۰ ریال برای هرمترمکعب و در شش ماهه دوم سال ۱۳۹۹ بعلاوه ۱۰ درصد افزایش معادل ۱۲۷۶۰ ریال برای هرمتر مکعب پیش بینی شده است.

بهای تمام شده در سال ۱۳۹۹ براساس عملکرد سال ۱۳۹۸ با افزایش ۲۰ درصدی برای خرید کالا و مواد، افزایش ۱۱ درصدی استهلاک تاسیسات، افزایش ۲۰ درصدی برای هزینه های پیمانکاری و هزینه سوخت بدون افزایش با نرخ ۲۸۸۲ ریال برای هرمتر مکعب گاز سوخت بپیش بینی شده است.

نظرات 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *