پشتیبانی واتساپ
ارتباط با ما از طریق واتساپ ×
سلام چه کمکی میتونم انجام بدم؟

“تپمپی” به هر سهم ۱۲۱۶ ریال اختصاص داد

“تپمپی” به هر سهم ۱۲۱۶ ریال اختصاص داد


گروه صنایع پمپ‌سازی ایران دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۱۶۱ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۶۳۸ اعلام شده بود، از افزایش ۹۱ درصدی در هر سهم حکایت دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بورس تایمز به نقل از سناگروه صنایع پمپ‌سازی ایران با سرمایه ثبت شده ۴۷۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

گروه صنایع پمپ‌سازی ایران در دوره یاد شده، مبلغ ۵۷۱ میلیارد و ۳۰۲ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۱۶۱ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۹۱ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۸۳ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، مبلغ ۵۶۲ میلیارد و ۲۹۴ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود “تپمپی” در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۶۳۸ ریال و سود خالص را ۳۰۰ میلیارد و ۷۰ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار گروه صنایع پمپ‌سازی ایران در دوره یاد شده، با افزایش ۲ هزار و ۳۵۵ میلیارد و ۹۸ میلیون ریال به ۲ هزار و ۳۶۲ میلیارد و ۳۷۲ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۱۰۳ میلیارد و ۱۹۸ میلیون ریال معادل ۱۰۶ میلیارد و ۸۷۲ میلیون ریال محاسبه شد.

“تپمپی” تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲۴۲ میلیارد و ۸۲۱ میلیون ریال به مبلغ معادل ۳۸۶ میلیارد و ۱۳۱ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۱۴۳ میلیارد و ۳۱۰ میلیون ریال سود کسب کرد.

گروه صنایع پمپ‌سازی ایران طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۱۱ میلیارد و ۹۰ میلیون ریال خریداری کرد.

نظرات 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *