پشتیبانی واتساپ
ارتباط با ما از طریق واتساپ ×
سلام چه کمکی میتونم انجام بدم؟

ارزش بازار “وبانک” به ۲۵۵ هزار میلیارد رسید

ارزش بازار “وبانک” به ۲۵۵ هزار میلیارد رسید


ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۸۱ هزار و ۱۱۵ میلیارد و ۶۶۶ میلیون ریال به ۲۵۵ هزار و ۵۲۳ میلیارد و ۳۱۱ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بورس تایمز به نقل از سنا،شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی با سرمایه ۱۶ هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۹را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲۵ هزار و ۱۹۷ میلیارد و ۱۹۷ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۱۷۴ هزار و ۴۰۷ میلیارد و ۶۴۵ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۴۹ میلیارد و ۲۵ میلیون ریال به ۲۵ هزار و ۱۴۸ میلیارد و ۱۷۲ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی نیز با افزایش ۸۱ هزار و ۱۱۵ میلیارد و ۶۶۶ میلیون ریال معادل ۲۵۵ هزار و ۵۲۳ میلیارد و ۱۴۸ میلیون ریال محاسبه شد.

وبانک” تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۴۹ میلیارد و ۲۵ میلیون ریال به مبلغ ۱۵۱ میلیارد و ۵۴۳ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۱۰۲ میلیارد و ۵۱۸ میلیون ریال سود کسب کرد .

نظرات 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *